GENERALNE WYKONAWSTWO BUDOWLANE

Kompleksowe realizacje inwestycji budowlanych oraz instalacji w budynkach hotelowych i użyteczności publicznej

Dostarczamy kompleksowe usługi wykonawstwa budowlanego obiektów hotelowych, gastronomicznych i użyteczności publicznej. Nasza ekipa budowlana liczy ponad 30 specjalistów-instalatorów i robotników robót wykończeniowych. Wykonujemy prace budowlane na podstawie dostarczonej dokumentacji, jak i renowacje istniejących obiektów. Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

          Wykonujemy:

Dowiedz się więcej:

Budowa i prace remontowe w hotelach

Generalne wykonawstwo budowlane wpisuje się konsekwentnie w realizowaną przez nas strategię profesjonalnej obsługi nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie prac budowlanych o różnym charakterze, jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, jakim jest budowa lub renowacja hotelu.

Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od etapu projektowania i obliczenia, jaki będzie koszt budowy hotelu, poprzez uzgodnienie dokumentacji technicznej i realizację inwestycji. Najczęściej wykonujemy renowacje i odświeżanie hoteli, ale możemy sprawnie przeprowadzić także generalny remont oraz budowanie hotelu.

Nasza ekipa liczy ponad trzydziestu specjalistów instalatorów i pracowników robót wykończeniowych. Realizujemy prace remontowe, wykończeniowe i budowlane na podstawie dostarczonej dokumentacji, jak i modernizacje istniejących obiektów. Nasz personel zarządza całym procesem od początku do końca, niezależnie od tego, czy jest to budowa czy renowacja hoteli.

W zakres realizowanych prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych w hotelach wchodzą:

  • czynności rozbiórkowe i demontażowe,
  • prace adaptacyjne i odświeżające pomieszczenia,
  • projektowanie i wykonawstwo instalacji HVAC,
  • prowadzenie budowy hotelu zgodnie z przepisami BHP,
  • kontrola kosztów i nadzór autorski,
  • kontrola i koordynacja dostaw materiałów budowlanych, wykończeniowych.