PROJEKTOWANIE INSTALACJI HVAC

Projektowanie i kompleksowe wykonawstwo systemów ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Jesteśmy w stanie dostarczyć usługę zaprojektowania i wykonania wszelkich instalacji infrastruktury użytkowej budynku. Dostarczamy usługi dla istniejących budynków w rozbudowie lub renowacji, jak i dla nowych obiektów w fazie projektowej. Nasi instalatorzy mają doświadczenie w pracy przy budynkach użyteczności publicznej, obiektach sportowych, branży HoReCa i centrach handlowych na obszarze całego kraju.

          Wykonujemy:

Dowiedz się więcej:

Profesjonalne projektowanie instalacji hotelowych

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz kompleksowym wykonawstwem instalacji hotelowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jesteśmy w stanie dostarczyć usługę zaprojektowania oraz zrealizowania wszystkich instalacji wchodzących w skład infrastruktury użytkowej budynku.

Projektujemy takie instalacje hotelowe, jak:

  • instalacje sanitarne,
  • systemy ogrzewania,
  • instalacje wentylacji i klimatyzacji,
  • instalacje elektryczne.

Zapewniamy integrację wszystkich wdrażanych instalacji hotelowych. Swoje usługi dostarczamy zarówno dla istniejących obiektów, znajdujących się w fazie renowacji lub rozbudowy, jak również dla nowo powstających budynków. Projektowanie instalacji hotelowych realizujemy w oparciu o fachową wiedzę teoretyczną, popartą wieloletnią praktyką. Wykonujemy prace projektowe w pełnym zakresie, mając na uwadze aktualne przepisy prawa obowiązującego zarówno w kraju, jak i na obszarze Unii Europejskiej.

Posiadamy doświadczenie w pracy przy obiektach użyteczności publicznej, budynkach sportowych oraz w branży HoReCa na terenie całego kraju.