PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Projektowanie i kompleksowe wykonawstwo wnętrz hotelowych i restauracyjnych

Dostarczamy projekty wnętrz obiektów hotelowych i obiektów nieskategoryzowanych: hosteli, pensjonatów, moteli i schronisk. Projektanci dołożą wszelkich starań, aby wnętrze było eleganckie, ergonomiczne i zgodne z najnowszymi trendami projektowania. Poza standardowymi projektami wnętrz hotelowych, jesteśmy w stanie też dostarczyć projekty instalacyjno-wykonawcze i specjalistyczne projekty technologiczne dla nowo powstających obiektów gastronomicznych.

          Wykonujemy:

Dowiedz się więcej:

Projektowanie wnętrz hoteli i restauracji

Wśród szerokiej gamy usług świadczonych przez naszą firmę z siedzibą na terenie miasta Warszawa znajduje się kompleksowe projektowanie wnętrz hoteli, pensjonatów i restauracji. Dostarczamy najwyższej jakości projekty wnętrz hotelowych i różnego rodzaju obiektów nieskategoryzowanych, takich jak hostele, motele oraz schroniska.

Bazując na fachowej wiedzy, latach doświadczenia i doskonałej znajomości trendów architektonicznych, nasi projektanci wykonują eleganckie i ergonomiczne aranżacje wnętrz hoteli oraz restauracji.

W ramach świadczonych usług wykonujemy:

  • projekty nowoczesnych hoteli SPA z basenem,
  • projekty restauracji hotelowych,
  • projekty ośrodków wypoczynkowych,
  • projekty pensjonatów i hosteli,
  • projekty specjalistyczne (nagłośnieniowe, oświetleniowe, itp.),
  • koncepcje brandingu lub re-brandingu (logotyp, wizytówki, itp.).

Każdy przygotowywany przez nas projekt małego hotelu, hostelu czy pensjonatu opiera się na licznych rozmowach z inwestorem, dopasowaniu do jego indywidualnych preferencji oraz oczekiwań. Tworzymy zarówno pomieszczenia w hotelu, jak również wnętrza restauracji, kierując się najważniejszymi zasadami ergonomii, funkcjonalności oraz estetyki. Wiemy, że nie istnieją wytyczne, na podstawie których odbywa się projektowanie hoteli, gdyż nie ma dwóch takich samych obiektów, dlatego każdy zrealizowana przez nas inwestycja wyróżnia się oryginalnym charakterem.

Niezależnie od tego, czy naszym celem jest aranżacja wnętrz hotelowych czy restauracji, zawsze staramy się pokazać przestrzeń od jak najlepszej strony, wydobywając i podkreślając jej najważniejsze atuty. Projektowanie i aranżacje hoteli wykonujemy od początku do końca, zapewniając fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji.